Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Usnadní vaši volbu při nákupu potravin

Odborná spolupráce

 

SAPERE je mezinárodní nezisková organizace, jejímž cílem je přispívat ke zdraví a zdravému životnímu stylu spotřebitelů vzdělávacími programy, které dávají možnost rozvíjet zdravé a vyvážené nutriční zvyky. Mezi stanovené cíle patří například snaha posilovat již od dětství výuku smyslu “chuti” a dalších smyslů. Proto existuje SAPERE soutěž. Ta klade důraz na rozvoj teoretických i praktických znalostí z oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu.

     
S dětmi v Praze  

S dětmi v Praze je praktický měsíčník distribuovaný zdarma, díky němu rodiny lépe ustojí zrychlené tempo Prahy a umožní jim naplánovat zajímavé akce pro potomky i pro celou rodinu. Informuje o akcích, přináší zajímavé informace. Podporuje původní autorskou tvorbu, proto spolupracuje s renomovanými českými výtvarníky. Zastává názor, že děti mají být odmalička obklopeny kvalitou, která má duši a nechybí ji příběh.

     
 

Zing Anything přináší nový způsob, jak vnést přirozenou chuť a vůni do nápojů a jídel. Produkty Zing Anything jsou přírodní alternativou umělých dochucovadel, cukrů, umělých příchutí a barviv. Ochutí nápoje, zálivky do salátů či marinády. Se Zing Anything a přírodními surovinami děláte něco dobrého pro své zdraví a životní prostředí. 

Spolupracujeme s       

  Stop cukrovc e Sekce nutričních terapeutů ČAS

 

 

 

 

 

 

 

Školní informační kanál

Jihočeské zemědělské muzeum

SPZO