Soutěže

UZAVŘENÁ SOUTĚŽ 15.7.2017

Soutěž o přístup do databáze NutriData Premium

Zajímáte se o zdravý životní styl? Přemýšlíte, jak co nejlépe si poskládat jídelníček tak, aby byl opravdu optimální a vyvážený? Aby všechny živiny, které přijmete měly své opodstatnění a zároveň víte, že čas od času si můžete dopřát něco "jiného" a že je to také vpořádku. Pak tedy je možná naše soutěž určena právě vám. Soutěžíme o 5x přístup do databáze potravin NutriData Premium (na dobu 3 měsíců), kdy si budete moci pomocí tohoto programu plánovat a vytvářet své jídelníčky. Soutěž platí od 15.7. do 31.7.2017

UZAVŘENÁ SOUTĚŽ 20.6.2017

Sport a výživa

Jaký má sport vliv na naši fyzickou a psychickou pohodu? Jaká je doporučovaná frekvence pohybu? Jsou na tom lépe cvičící, nebo necvičící? Pokud na tyto jednoduché otázky znáte odpovědi, vyplňte jednoduchý kvíz a vyhrajte malou odměnu. 5 soutěžících se správnou odpovědí vyhrává kvalitní nákupní tašku s naším logem. Soutěž trvá od 21.6. - 30.6. a vyhrává 25.,50.,75.,100., 150 v pořadí. Dále "pravidla soutěže"

UZAVŘENÁ SOUTĚŽ

Soutěžte s Vím, co jím

Sledujte pečlivě video Vím, co jím o testování pečiva a odpovězte správně na soutěžní otázky. Každá 50. správná odpověď od nás získá výherní balíček s produkty označenými logem Vím, co jím.

UZAVŘENÁ SOUTĚŽ
svačinové krabičky Curver

Podívejte se na video Sport a výživa a vyhrajte!

Máme pro vás svačinové krabičky Curver a ovocné tyčinky společnosti Pharmind! Sledujte pečlivě video Sport a výživa a odpovězte správně na soutěžní otázku. Tři z vás získají svačinovou krabičku Curver a ovocné tyčinky společnosti Pharmind označené logem Vím, co jím.