Sport, hudba a zábava na Street Game Festivalu

Zažijte adrenalin sportovních zápasů, zábavu při jejich sledování a zkoušení nových věcí, ponořte se do tónů těch nejlepších DJ‘s a uspokojte chuťové buňky originálním jídlem z food trucku.

Turnaje i originální doprovodný program probíhá pod širým nebem – tak, jak se to na červnovou akci sluší a patří. Utkají se profíci i amatéři, ať už je jejich cílem vyhrát, nebo se jen pořádně pobavit.

Ty, kteří se rozhodli zápasu face-to-face vyhnout, čeká zábavná zóna nejen se sportem, ale i kulturními zážitky.

Vyzkoušejte si tolik sportů, kolik jen dokážete, od těch známých až k takovým, o kterých jste v životě neslyšeli. Připravili jsme pro vás unikátní festival, který v Česku nenajde konkurenci. Užijte si ho, ať už jste pár, single, dítě, nebo senior. Přesně takový tenhle festival je – pro všechny a se zárukou zábavy a nových zážitků.

Doprovodný program

Sportem to jen začíná, čeká tě festival nabitý spoustou kulturních zážitků a postejnu zábavy. Připrav se na doprovodný program, který tě zabaví na hodiny a odneseš si z něj spoustu nových dovedností i vědomostí. Workshopy, ukázky sportů a dalších zajímavých aktivit, dobré jídlo i pití a samozřejmě energická hudba, a to pro všechny bez rozdílu věku. Správný festival má všechno, spojuje neslučitelné, boří hranice a přináší prvotřídní a jedinečné zážitky.

Sportovní zóna

sportyStreet Game Festival není jen hřištěm pro ty, kteří se rozhodli utkat v některém ze zápasů, jde o zábavu pro všechny věkové kategorie i nátury. Ve sportovní zóně chystáme řadu známých i méně známých sportů, a vy si je s námi můžete všechny vyzkoušet. Kdo ví, třeba objevíte nový koníček. A kdyby se vám do sportovních zážitků přece jen nechtělo, máme i několik vystoupení, ze kterých vám spadne čelist. Tak či onak, naučíte se zase něco nového a, pevně věříme, zažijete i trochu té legrace. A o tom to je

Dětská zóna

Dneska babysittera neshánějte, dneska je to totiž na nás! Zatím co budete ponoření do hraní, sledování zápasů nebo až po lokty v pivní pěně, o vaše ratolesti se postaráme. Vytvořili jsme pro ně herní zónu snů, kde se zabaví na hóóódně dlouhý čas a po rodičích ani nevzdychnou. Čeká je spousta zábavných her i soutěží, a dokonce několik dětských závodů, kdyby náhodou zdědily soutěživost po rodičích. Studené osvěžení pro každé dítě zajištěno, stejně jako úsměvy na tvářích.

Zóna Zdraví

Čeká tě pestrá paleta workshopů a přednášek, názorné ukázky a troška praxe. Ukážeme ti novinky ze světa zdravého životního stylu i sportu, které tě dostanou, a v neposlední řadě doložíme, proč je přiměřený pohyb tak důležitý už od dětství. Nebudou chybět ani stanoviště studia Zdravá Opava a Státního zdravotního ústavu. Zastav se za námi a přesvědč se o tom, že zdraví je na prvním místě a vědět něco o lidském těle není nuda, ale zábava!

Zóna Hudby

Na rovinu - fesťák bez hudby prostě není fesťák. Během dne vám ke sportu a dalším zajímavým aktivitám zahraje několik skvělých DJ‘s, a to přesně tu hudbu, kterou potřebuješ, aby ses skvěle bavil a cítil každou buňku svého těla – ať už si zrovna užíváš chill, nebo drtíš soupeře při basketbalu. Po 19. hodině přichází na řadu jedinečná afterparty, kde můžeš potkat hned několik hudebních stylů – od reggae přes hip hop, breakbeat, dancehall až po mashupy a remixy hitů současných i minulých.

Zóna Jídla a pití

Na suchu ani o hladu rozhodně nezůstanete! Kompletní zásobování těmi nejvymazlenějšími gastrozážitky si vzal na starosti food truck Fully Belly v čele s šéfem a kuchařským mágem Petrem, který si dal za úkol uspokojit všechny mlsné jazyky. Streetfood zahrnuje nejen burgery a další typické „dvouručáky“, které v Americe seženete na každém rohu a ke street festivalu sednou jako pr**l na hrnec! Nonstop je k dispozici nealko, alko včetně míchaných drinků a piva!

logo

Jak je to se Street game festivalem časově?

  • Sportovní a doprovodná část, turnaje: 09:00 – 17:00 hod.
  • After party:  19:00 – 24:00 hod.

Jak se na festival dostanete?

  • Pěšky nebo na kole: jelikož se jedná o ryze sportovní akci, můžete využít cyklostezky, cyklotrasy nebo turistické trasy a dorazte za námi stylově.
  • MHD: z centra města můžete využít linek městské hromadné dopravy, cílová zastávka Bílovecká
  • Autem: pokud vyrazíte na Street game festival autem, podívejte se, kde všude budete moct zaparkovat. Vytipovali jsme pro vás parkovací místa v přilehlých ulicích a na vyznačených parkovištích
  • Vlakem: ze směru Ostrava-Svinov, případně Krnov – výstupní stanice Opava Východ, následně MHD Opava směr Kylešovice, výstupní zastávka Bílovecká

 Zdravotní služba: V areálu bude zajištěna základní zdravotní služba.