Hlavním cílem Sport Live je přiblížit sport co největšímu počtu lidí a především dětem, a proto zde na jednom místě najdete na sedm desítek stánků nejrůznějších sportovních klubů a oddílů, které zde také zahájí zápis nových členů pro sezónu 2019/2020. Těšit se můžete například na liberecké Bílé Tygry, u kterých si budete moci vyzkoušet revoluční tréninkovou novinku Sense Arenu, se kterou probíhá intenzivní hokejový trénink ve virtuální realitě.

FIT Zóna plná zdravých nápadů

Své místo má každoročně na Sport Live i samostatná FIT Zóna, ve které bude připraven bohatý program zaměřený na zdravý životní styl, dobrou životosprávu i fitness, ale třeba také ukázky zdravého stravování.. Programem budou provádět Fitnessmiláčci – fitness trenérka Eva Kraus a Muž roku 2015 Jakub Kraus. Právě ve FIT Zóně a VIP zóně budou probíhat i zajímavé přednášky zaměřené na cvičení, regeneraci a zdravý způsob života. Mimo přednášky a spoustu stánků se zde uskuteční i soutěž Sport Live Airko Battle 2019, ve které soutěžící poměří své síly v pole dance.

Zábavný doprovodný program je na Sport Live 2019 připraven i pro děti! Čekají je hned dvě soutěže o hezké ceny. První je Sportovní víceboj Pojišťovny 211, v němž budou soutěžit na dvanácti stanovištích, kde za splnění všech sportovních úkolů dostanou svou odměnu. Dalším závodem je orientační běh po celém Sport Parku.

Sport všude, kam se podíváte

Sport Live 2019Na hlavní ploše pak budou pro návštěvníky připravené tři sportovní plochy. Na ledu se představí škola bruslení Sport Parku Liberec Bruslička, která zájemcům předvede, jak to vypadá na jejích lekcích. Plochu s umělou trávou si zabere Fotbalová akademie FC Slovan Liberec, kde její trenéři s návštěvníky natrénují základní fotbalové dovednosti. Ve třetí zóně vyroste crossfitové a workoutové hřiště, ale také ring, ve kterém proběhne Sport Live Fighter’s Cup.


Sport Park Liberec během Sport Live 2019 otevře téměř všechny své brány a nechá tak návštěvníkům nahlédnout do zákulisí svých sportovišť. Prohlédnout si tak budete moci například gymnastickou tělocvičnu, sál bojových sportů nebo střelnici. Navíc se od 15 do 17 hodin ve Svijanské aréně uskuteční i první veřejné bruslení nové sezóny.

Tak neváhejte a přijďte v sobotu 7. září do Sport Parku Liberec, nasajte skvělou atmosféru a potkejte se se spoustou sportovních nadšenců! Vstup na veletrh je zdarma, stejně jako kyvadlová doprava z centra Liberce.