Vím, co jím

          

Společnost Ahold vstoupila na český trh v roce 1990. V v současné době provozuje síť více než 280 supermarketů a hypermarketů Albert po celé České republice. Hlavní strategie společnosti staví na nabídce skvělých potravin, nízkých cenách, úspoře peněz, a to vše každý den. Albert přichází se sloganem: Jsme tu pro Vás. Touto jednoduchou větou chce svým zákazníkům sdělit, že se snaží plnit jejich potřeby a přání a chce se stát součástí jejich života.

     
 

BONAVITA, spol. s r.o. je 100% česká společnost, která působí na trhu od roku 1991. Bonavita začala během svých počátků dovážet a následně vyrábět sójové proteiny (tzv. „sójové maso“). Pod touto značkou v současné době vyrábí a prodává (kromě sójových proteinů) snídaňové cereálie, müsli, cereální tyčinky, ovesné kaše, pufované chlebíčky, trvanlivé pekařské výrobky. Bonavita patří v segmentu snídaňových cereálií mezi 3 největší výrobce v Česku.

     
  Společnosti Biogena CB vznikla již v roce 1991 a v současné době vyrábí díky nejmodernější balicí technologii prémiové ovocné, funkční, bylinné a pravé čaje z nejjakostnějších surovin pro český i zahraniční trh. Společnost s 50 zaměstnanci se dále věnuje vývoji, výrobě a prodeji sypaných čajů, dárkových kazet s čajovým obsahem, reklamních čajů a bylinných koupelí. Receptury nových výrobků jsou vyvíjeny s důrazem na chuť a zdravotní prospěšnost pro spotřebitele. Celý výrobní proces probíhá podle norem ISO 9001 IFS s důrazem na hygienu, kvalitu a bezpečnost potravin.
     
 

Firma EUROBI, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem jedinečného potravinářského výrobku zdravé výživy Robi. Jedná se o speciálně připravenou směs rostlinných bílkovin, která se podílem bílkovin, konzistencí, vzhledem a chutí vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského. Je určeno všem, kteří chtějí nebo musí snížit spotřebu masa, omezit přísun tuků a cholesterolu, drží dietu, chtějí zhubnout nebo pouze chtějí zpestřit svůj jídelníček - zkrátka jíst / žít zdravěji a přitom neměnit své stravovací návyky.

     
   

FABIO PRODUKT spol. s r.o. je rodinná, ryze česká firma, která již dvacátým rokem vyrábí jedlé rostlinné oleje vysoké kvality přímo v srdci Českého ráje. V nabídce firmy je široká škála tradičních rostlinných olejů, řepkových a slunečnicových, převážně z českých surovin. Současně firma vyrábí i oleje fritovací, speciální a ochucené. Jedlé oleje dodává pro potravinářský průmysl a gastronomické provozy. Navíc provozuje i velkoobchod pro pekaře a cukráře s nabídkou základních produktů.

     
 

Malá útulná kavárna Náš bar v Nuslích, která se zrodila z radosti a pro pohodlí a veselí hostů na slunném místě s výhledem do parčíku... Setkávají se tu hosté různých věkových skupin, různorodých zájmů, přicházejí si přečíst knížku u sklenky vína, zvou si sem své obchodní partnery na snídani, hrají stolní hry a čekají se svými ratolestmi na tramvaj, před večeří si zajdou na aperitiv, večeří zde, ale prvotně vyhledávají výbornou Naši kávu.

     
 

HEINEKEN je třetí největší pivovarnickou skupinou na světě a evropskou jedničkou mezi výrobci piva. V České republice do společnosti HEINEKEN patří tři pivovary: Starobrno v Brně, Královský pivovar Krušovice a pivovar Velké Březno. Společnost HEINEKEN Česká republika je v současnosti třetím hráčem na domácím trhu s pivem, v exportu se řadí mezi nejdůležitější vývozce. Do portfolia společnosti patří značky Krušovice, Zlatopramen, Starobrno, Březňák, Zlatopramen Radlery, Hostan a regionální značky Dačický a Louny. Piva pravidelně vyhrávají ceny na domácích i zahraničních degustačních soutěžích.

     
 

HELI FOOD FRESH a.s. působí na českém trhu od roku 2005 a etablovala se jako výrobce chlazených a sterilovaných hotových jídel. Produkty naší společnosti naleznete ve většině řetězců pod privátními značkami, nebo pod logem HELI. Neustále se snažíme přicházet s novými receptůrami a vylepšovat naši produktovou řadu, tak aby každý zákazník nalezl přesně to co mu chutná. Našim primárním cílem je spokojený zákazník.

     
 

ITALAT CZ, s.r.o. je česká firma, která se již od svého vzniku v roce 1996 zabývá výrobou tradičních italských sýrů a specialit. Hlavním cílem firmy bylo od počátku vyrobit a v co nejširším měřítku uvést na český trh výrobky: mozzarella, mascarpone a ricotta v nejvyšší kvalitě a při zachování tradičních italských postupů. Mezi hlavní přednosti mléčných výrobků společnosti Italat patří jejich specifické složení dané především původní italskou recepturou, italskými technologickými postupy, strojním zařízením a ingrediencemi.

     
  KåKå CZ s.r.o. je dceřiná společnost KåKå Sweden  a patří do skandinávského holdingu Orkla Food Ingredients.  Po řadu let již na trh dodává renomované tradiční značky české kuchyně, jako je řada výrobků Alfa a Stella, Stella extra, ale i další stálice na trhu například Ceres Soft, Omega na smažení a Omega polevy. Společnost si dává za cíl nabídnout zákazníkovi osvědčenou značku výrobku ve správném nutričním vyvážení v oblasti margarinů a vysoký uživatelský komfort v oblasti přípravy pokrmů při smažení a fritování.
     
 

Společnost KALMA, k.s. se již více než 22 let zabývá výrobou chlazených i suchých výrobků racionální výživy, především ze sóji. Společnost vyrábějící zdraví prospěšné potraviny naplňuje myšlenku pronesenou řeckým lékařem již před více než dvěma tisíci lety: "Člověk má jíst to, co potřebuje, ale většinou jí to, co mu chutná. Zdraví si ovšem udrží jen tehdy, jestliže mu chutná to, co potřebuje."

     
 

Společnost LE&CO byla založena v roce 1990 ing. Jiřím Lencem jako rodinný podnik. V průběhu let se začala specializovat na výrobu šunek a masných specialit s cílem zeštíhlit sortiment a dosáhnout tak nejvyšší možné kvality v dané oblasti. Díky této specializaci a stálým investicím do nejmodernějších technologií se zařadila mezi nejvýznamnější výrobce nejen v rámci České republiky. Aby i nadále zvyšovala kredit v očích stálých i nových obchodních partnerů a zákazníků, soustavně se věnujem práci na cílené reklamě a zvyšování úrovně image firmy.

     
   

McCain Foods je největším výrobcem mražených bramborových produktů. Společnost byla založena v padesátých letech 20. století bratry Wallacem a Harrisem McCain v Kanadě. Tato rodinná společnost, která začínala s 30 zaměstnanci, si za dobu své působnosti vybudovala pozici mezinárodního lídra v oblasti mražených potravin. V portfoliu společnosti jsou zařazeny vysoce kvalitní výrobky, určené jak pro konzumaci v gastro zařízeních, tak v domácnostech. Pro společnost McCain jsou charakteristické výrobky, které vynikají různými tvary a příchutěmi, a proto jsou spotřebiteli vysoce oceňovány.

     
  Společnost Mercacultura s.r.o., založená v roce 2008, se soustřeďuje především na obchod se základními potravinami, na prodej potravinářských produktů s přidanou hodnotou, jakož i na úspěšnou realizaci prodejních konceptů na trhu ve střední a východní Evropě (CEE), obzvláště v Čechách a na Slovensku.
     
Mlékárna Miltra logo  

Mlékárna MILTRA navazuje na bohatou historii – v Městečku Trnávka je už od roku 1900 a po dobu celých bezmála 112 let zde provoz nikdy nebyl zastaven. Při výrobě všech produktů vychází MILTRA z původních receptur, ovšem za přispění těch nejmodernějších technologií. V roce 2005 vybudovala mlékárna poblíž původního provozu v Městečku Trnávka na pomezí Čech a Moravy zcela nový výrobní závod, jenž patří k nejmodernějším v regionu a splňuje všechna kritéria, která klade EU na výrobu potravin.

     
    Český výrobce potravin NOMINAL nabízí 100% přírodní produkty včetně potravin vhodných pro bezlepkovou a diabetickou výživu. Produkty společnosti NOMINAL jsou bezpečným základem zdravé stravy.
     
 

Racio patří mezi největší a nejznámější české výrobce zdravé výživy. Kromě vlastních pufovaných a extrudovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí (ve standardní i BIO kvalitě) nabízí také tradiční skandinávské knäckebroty a holandské toasty. Se sortimentem více jak 40 druhů výrobků se začíná postupně profilovat jako komplexní dodavatel křupavých chlebů (tzv. crisp breads), který drží krok s moderními trendy ve stravování, pružně reaguje na potřeby trhu a přichází pravidelně s novými výrobky nebo inovacemi. Racio poskytuje své produkty také formou privátních značek.

     
 

Společnost REJ, s.r.o. zahájila počátkem roku 2010 spolupráci s předním výživovým poradcem Ing. Petrem Havlíčkem a na základě jeho mnohaletých zkušeností v oblasti zdravé výživy začala vyvíjet novou řadu výrobků VÍTE, CO JÍTE. Na trh se tak dostávají výrobky, které skutečně odpovídají zásadám správného a zdravého stravování, jsou vyráběny šetrnými technologiemi a zachovávají si veškeré přírodní zdroje živin původních surovin (vláknina, vitamíny, minerální a další zdraví prospěšné látky).

     
 

Smilde Foods je součástí Royal Smilde – mezinárodního rodinného koncernu, který vznikl již v roce 1863. Jednou z mnoha značek je značka Bebo, kterou představují vynikající a zdravé produkty, určené přesně na míru zákazníkům v oblasti péče a pohostinství. Řada vysoce kvalitních margarínů, nízkotučných margarínů a pomazánek je úzce propojena s vývojem ve foodservice.

     
 

Unilever je jedním z největších světových výrobců potravin. Hlavní misí firmy Unilever je vnášet do života vitalitu. V oblasti výživy a zdraví se firma snaží upozorňovat na zdravotní a výživovou problematiku. Zaměřujeme se na otázky týkající se dětské výživy a stravování celé rodiny, problematiku obezity a kardiovaskulárních onemocnění.