V polovině září jsme natáčeli již třetí řadu seriálu Vím, co jím. Drželi jsme se osvědčeného týmu složeného z dietoložky PhDr. Karolíny Hlavaté, Ph.D. a specialisty na výživu Ing. Petra Havlíčka. Ani prostředí jsme nezměnili, opět jsme na jeden den zavítali do hypermarketu Albert a na dva dny do kuchyně. Původní formát jsme však obohatili anketou s veřejností.

Zásadní změnu pak znamenají témata. Na rozdíl od předchozích dvou sérií jsme se rozhodli upustit od jednotlivých kategorií potravin a inspirovali jsme se tím, o co mají naši příznivci zájem. Do poradny nám chodí týdně desítky dotazů a některé z nich se opakují. Ať už jsou to otázky týkající se přídatných látek, hubnutí či prosté změny přístupu ke stravování a životnímu stylu vůbec.

I třetí sérii odstartujeme s portálem ona.idnes.cz a na našem kanálu YouTube, a to hned 1. října dílem Svačiny pro děti. Vzápětí zařadíme video Éčka nejsou strašák, na které navazuje o týden později workshop profesorky Dostálové. Jako třetí uveřejníme díl ryze inspirovaný naší webovou poradnou – Chci se najíst i po padesátce.

Do poloviny listopadu pak uveřejníme i zbylé tři díly, a to Fast food a jídlo na cesty, Zdravě a levně? Jde to! Poslední díl třetího seriálu uveřejníme 5. listopadu. Zaujme zejména ty, kteří by chtěli se svým životním stylem něco dělat, ale příliš neví, kde začít. Proto poradíme něco ke stravě a jídelníčku, něco k nakupování potravin i něco k pohybu.