• Mléčné výrobky by měly být běžnou součástí vyváženého jídelníčku každého z nás. Obsahují celou řadu vitamínů a minerálních látek, z nichž jednou z nejdůležitější je vápník, který pomáhá udržet zdravé kosti.
  • Výrobky z mléka nabízejí také velké množství bílkovin, jež přispívají k růstu a obnově buněk i tkání, k produkci hormonů či různých protilátek. Jejich nedostatek může způsobovat nadměrnou únavu nebo poruchy imunity. 

Nejen bílkoviny pro lepší zdraví

  • Co se týče obsahu bílkovin na 100 gramů, z mléčných výrobků patří tvaroh k těm nejhodnotnějším. I díky tomu navíc dokáže zasytit na dlouhou dobu.
  • Naopak jogurty obsahují bifido kulturu příznivě ovlivňující rovnováhu ve střevní mikroflóře.

jogurtProto si dopřejte tvaroh & jogurt bílý, se kterým doplníte tyto pro lidské tělo prospěšné látky. Jihočeský tvaroh & jogurt od Madety nabízí nejen harmonickou chuť ve variantě bílý, ale doplňuje ji také o ty nejzajímavější příchutě. Kousky jahod, broskví nebo pravá vanilka, stracciatella či kvalitní 60% čokoláda čekají na dně kulatého kelímku, abyste si je mohli smíchat s tvarohovo-jogurtovou částí, a to tak, jak to máte rádi. Zkrátka dokonalost v každém detailu

Energie tvarohu a lehkost jogurtu

jogurt tvarohAž znovu budete hledat pro sebe nebo svoji rodinu zdravou, a přesto chutnou snídani či svačinku, která zasytí, a ještě k tomu dodá tělu prospěšné látky, vyzkoušejte Jihočeský tvaroh & jogurt. Z jedinečného spojení poctivého tvarohu s jemným jogurtem doplněného o ty nejoblíbenější příchutě si vybere opravdu každý. Který ochutnáte jako první?

A pokud budete chtít posunout chuťový zážitek na další úroveň, využijte tvaroh & jogurt i jako skvělou surovinu v kuchyni. Inspirujte se třeba receptem na pečená plněná jablka nebo banánový dezert.

 madeta logo

Zdroj obrázků v textu: Madeta, Shutterstock.com