Na druhou stranu, kdo preferuje nárazové stravování, tomu se může kdykoliv během dne stát, že mu dojde energie. I v těchto chvílích je potřeba vědět, které potraviny nám nejen rychle ale hlavně efektivně energii doplní, což s lehkostí zajistí právě zmíněné kaše.

Potřebná dávka energie

Úkolem snídaně i svačin je nastartovat tělo v průběhu dne, a to tím, že mu dodáme potřebnou dávku energie a živin. Strava by však měla být nutričně vyvážená, v jiném případě si tělo nadbytek přijaté energie uloží, takže ve výsledku přispěje k nadváze nebo trávicím obtížím. Zkuste se proto neodbývat prázdnými kaloriemi a nadbytkem cukru, zaexperimentovat můžete právě s cereálními kašemi, které prospějí vašemu zdraví i figuře.

 
Mezi cereálně vyvážené kaše se řadí i výrobky od české rodinné firmy Nominal. Tato společnost vznikla již v 90. letech minulého století a jejími prvními potravinami se staly právě cereální kaše. Další kroky vedly k rozšiřování receptury a ke vzniku směsí na chléb nebo bezlepkových směsí na těsta. Stále však cereální kaše Nomina patří u zákazníků mezi top oblíbené produkty, proto se tento sortiment průběžně doplňuje o nové varianty.
 

 

Pokud si budete chtít pochutnat na kaších Nomina, můžete pod logem Vím, co jím narazit hned na sedm druhů. K výběru budete mít kaši pohankovou, ovesnou, vícezrnnou, špaldovou nebo nové přírůstky do rodiny, kterými se tento rok stala kaše lahodná, semínková nebo čiroková. Každá kaše je 100% přírodní produkt bez mléka, přidaného cukru, konzervantů, aromat a barviv.

Mnoho variant

Ať už budete zkoušet kaši s populární quinoou, nepříliš známým protizánětlivým čirokem nebo s oblíbenými slunečnicovými, dýňovými a lněnými semínky, každou variantu si můžete dochutit ovocem, ořechy, čokoládou, kakaem, medem, prostě čímkoliv chutným a zdravým.