Aktivně a zdravě 

Žij aktivně a zdravě!
8.4.2020 - 17.5.2020
Zdolejte výzvy v aplikaci Aktivně a Zdravě.

Najdi si čas na sebe. Najdi sám sebe. Zkus změnu.
Situace venku nás limituje, ale jen částečně. Pohyb a zdravou výživu si můžeme užívat stále i v době virové.

Chybí vám motivace? Nevíte, jak na to?
Nabízíme pomocnou ruku v podobě naší aplikace Aktivně a zdravě! Na každý den jsme připravili jednu výzvu. Aplikace Aktivně a zdravě vás bude motivovat. Bude inspirací i rádcem do kapsy. Pomůže vám udržet se fit a v dobré psychické i fyzické kondici. Zkuste si najít čas na sebe. Bez výmluv a bez kompromisů.

Pojďte do toho s námi.

Mobilní aplikace Aktivně a zdravě vás bude denně motivovat a podporovat. Bude vám zasílat jednotlivé výzvy z oblasti pohybu, výživy, zdraví i psychické pohody.

Soutěž

Za každé splnění výzvy na vás čekají body. Dostaňte se do pěti různých úrovní a soutěžte o zajímavé ceny. V aplikaci najdete i užitečné články, tipy či recepty.

Pusťte se do toho, 80 % úspěchu je začít!
Stačí si stáhnout Aktivně a zdravě!

Aktivně a zdravě

Proč to děláme?

Myslíme si, že každý jednotlivec potřebuje občas podpořit. Obzvlášť v době, kdy je náš normální život tak značně omezen. Najít motivaci v obklopení rodiny a chaosu doma, najít čas vůbec a investovat ho do sebe, pokládáme za velmi důležité pro celkové zdraví každého z nás. Chceme vás inspirovat, motivovat a poskytnout tipy, jak na to. Uvidíte, že to jde i doma! Krůček po krůčku za lepší kondicí.

Chceme přispět a udělat dobrou věc.
#spolutozvladneme

Jdete do toho s námi?

O projektu

Naší ambicí není vydělávat, ani dosahovat jakýchkoli benefitů, aplikaci poskytujeme zdarma … prostě chceme přispět pozitivní motivací veřejnosti, v souladu s myšlenkou #spolutozvladneme.

Aplikace Aktivně a zdravě není novinkou. Historicky má za sebou již 4 úspěšné sezony. V roce 2019 jsme za ní získali cenu Top Rated v soutěži Zlatý středník, fanoušky byla hodnocena známkou 4,5 při celkovém počtu stažení 51000 v období 8 měsíců.

Teď jsme se jí rozhodli obnovit pro dobrou věc.

Aplikaci nyní spouštíme díky a ve spolupráci s PR a komunikační agenturou Focus Agency s.r.o.. Za to jí patří velké díky!

Aktivně a zdravě