Workshopy

vyberte si z naší nabídky
Červen 2017

Praha 6.6.2017 17:00

Děti a výživa

Iniciativa Vím, co jím a piju, o.p.s.
Vyvážená strava v dětství představuje základní pilíř zdraví v dospělosti. Součástí workshopu jsou i praktické ukázky jednoduchých pokrmů pro děti a soubor receptů pro celou rodinu. Pracovat budeme s výživovou pyramidou pro děti, která jednoduchým způsobem ukazuje, jak má vypadat denní skladba stravy dítka.

Praha 13.6.2017 17:00

Průvodce nákupem potravin s nutričním terapeutem

Iniciativa Vím, co jím a piju, o.p.s.
Pokud chceme správně jíst, musíme nakupovat správné potraviny. Jak se ale vyznat v široké nabídce produktů? Které jsou ty vhodné a kde na nás číhá nebezpečí? V rámci akce asistovaný nákup se dozvíte, podle čeho vybírat jednotlivé potraviny, jak číst informace na obalech potravin, co je jedna porce a jak má vypadat denní jídelníček. Odnesete si ukázkový jídelníček na 4 dny spolu s nákupním seznamem a doporučeními pro nenásilné ozdravění jídelníčku. Výhodou asistovaného nákupu je, že si vše můžete „osahat“ v praxi a máme možnost okamžité interakce s odborníkem.

Praha 20.6.2017 17:00

Jak si poskládat zdravý jídelníček

Iniciativa Vím, co jím a piju, o.p.s.
ak si vybrat potraviny a sestavit ten správný jídelníček? Chcete hubnout? Držet si váhu nebo přibírat? Sestavte si jídelníček právě pro sebe! Základem jsou dobře zvolené potraviny. Které jsou důležité a které už méně? A jak je to s informacemi, které jsou na nich uvedené? To všechno se dozvíte na našem otervřeném workshopu!
Partneři
Děkujeme, že projekt podporují...