Kitl černý rybíz

Oblíbená značka ovocných a bylinných sirupů sází na kvalitu a šetrné zpracování surovin. Sirupy Kitl se zpracovávají za studena a uchovávají si tak intenzivní chuť, vůni i vysoké množství zdraví prospěšných látek. „Věříme v jednoduchost. V Kitlu nepotřebujeme umělá barviva, ani zbytečnou chemii,“ říká jednatel společnosti Jan Vokurka.

Kitl černý rybízNovinkou tohoto roku je Kitl Syrob Černý rybíz, který navazuje na řadu zdravých ovocných a bylinných sirupů, které firma uvedla na trh v předchozích letech. „Z bylinných sirupů nabízíme zázvorový, mátový a bezový. Při jejich výrobě používáme bio suroviny a dbáme na zachování vysokého množství účinných látek,“ popisuje Vokurka. Ovocná řada pak zahrnuje, kromě novinky z černého rybízu, i malinový, višňový a grapefruitový sirup.

Všechny druhy sirupů Kitl jsou k dispozici v eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách a také ve vybraných velkoobchodech.

Vyhrajte zdravé sirupy Kitl

Výhra soutěžeSoutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží dárkové balení sirupů. Stačí správně odpovědět na 3 jednoduché soutěžní otázky. Vyhrává 25., 75., 135. účastník se správnou odpovědí.  Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.