Nutridata

 

Další kalorické tabulky?

Jak již názvy napovídají, kalorické tabulky jsou zaměřeny primárně na veřejnost usilující o zhubnutí, a sledující především svůj energetický příjem. NutriData naproti tomu nabízejí sice co do počtu položek méně rozsáhlou, ale zato validovanou databázi s úplně vyplněnou sadou mnoha nutrientů (včetně cholesterolu, trasmastných kyselin, vitaminu C, nasycených tuků, sodíku, vápníku a mnoha dalších...). Projekt NutriData úzce navazuje na profesionální nutriční software NutriPro. 

Máte možnost vyzkoušet běžně placenou verzi

Nutridata již ve své bezplatné verzi nabízejí velice hodnotný nástroj na vyhodnocení jídelníčků. Přesné rozdíly mezi verzemi najdete v ceníku. Placená verze, o kterou soutěžíte, přináší navíc zejména plnou historii zadaných jídelníčků, širší spektrum vyhodnocovaných nutrientů, možnost sledovat energetickou bilanci a  další.

Můžete této databázi věřit?

Nutridata sdílí databázi s profesionálním nutričním software Nutri Pro. Každá nově zařazená potravina prochází procesem odborné kontroly a validace. Princip vzniku a rozšiřování databáze je popsán na webu nutripro.cz

Možnost konzultace s nutričním terapeutem

Uživatelé nutridata.cz mají možnost navázat spolupráci s některým z nutričních specialistů, kteří používají partnerský software Nutri Pro. Terapeut si může stáhnout klientovy jídelníčky z nutridata.cz a kromě komplexního profesionálního vyhodnocení na jejich základě navrhnout vhodnou úpravu.