Zapojené firmy

 

Společnost Adler Wellness Produkte (Adler) Praha je držitelem Patentu na přípravu a užití proteinové potraviny Šmakoun. Organizuje vývoj, výrobu, prodej  a podporu  prodeje „výrobků Šmakoun“ (ochucené plátky a štíhlé nudle) a „potravin se Šmakounem“ (masné výrobky, sladký krém). Společnost je do projektu Vím, co jím a piju zapojena prostřednictvím certifikovaných receptur se Šmakounem.

     
          

Společnost Ahold vstoupila na český trh v roce 1990. V v současné době provozuje síť více než 280 supermarketů a hypermarketů Albert po celé České republice. Hlavní strategie společnosti staví na nabídce skvělých potravin, nízkých cenách, úspoře peněz, a to vše každý den. Albert přichází se sloganem: Jsme tu pro Vás. Touto jednoduchou větou chce svým zákazníkům sdělit, že se snaží plnit jejich potřeby a přání a chce se stát součástí jejich života.

     
  Společnosti Biogena CB vznikla již v roce 1991 a v současné době vyrábí díky nejmodernější balicí technologii prémiové ovocné, funkční, bylinné a pravé čaje z nejjakostnějších surovin pro český i zahraniční trh. Společnost s 50 zaměstnanci se dále věnuje vývoji, výrobě a prodeji sypaných čajů, dárkových kazet s čajovým obsahem, reklamních čajů a bylinných koupelí. Receptury nových výrobků jsou vyvíjeny s důrazem na chuť a zdravotní prospěšnost pro spotřebitele. Celý výrobní proces probíhá podle norem ISO 9001 IFS s důrazem na hygienu, kvalitu a bezpečnost potravin.
     
 

BONAVITA, spol. s r.o. je 100% česká společnost, která působí na trhu od roku 1991. Bonavita začala během svých počátků dovážet a následně vyrábět sójové proteiny (tzv. „sójové maso“). Pod touto značkou v současné době vyrábí a prodává (kromě sójových proteinů) snídaňové cereálie, müsli, cereální tyčinky, ovesné kaše, pufované chlebíčky, trvanlivé pekařské výrobky. Bonavita patří v segmentu snídaňových cereálií mezi 3 největší výrobce v Česku.

     
  Davídkovo koření, s.r.o. je na trhu od roku 2010 a primárně se zaměřuje na výrobu kořenících směsí bez soli, glutamátu a chemických konzervantů. Vše vyrábí dle vlastních receptur. Koření je vhodné pro diabetiky a lidi se zvláštními nároky na stravu. Součástí sortimentu společnosti jsou také Bylinné kůry. Za dobu své existence společnost získala několik ocenění: Česká chuťovka (2011, 2013), Dětská chuťovka a Zlatá chuť Jižní Moravy. 
     
 

Společnost Emco patří mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Byla založena v roce 1990 panem Zdeňkem Jahodou. Emco se soustřeďuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních potravinářských výrobků odpovídajících zdravému životnímu stylu. Jedná se zejména o křupavé a sypané müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a cereální výrobky pro děti. Dlouhodobě dominantní postavení si Emco udržuje zejména v segmentu müsli s tržním podílem 53 %.

     
 

Firma EUROBI, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem jedinečného potravinářského výrobku zdravé výživy Robi. Jedná se o speciálně připravenou směs rostlinných bílkovin, která se podílem bílkovin, konzistencí, vzhledem a chutí vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského. Je určeno všem, kteří chtějí nebo musí snížit spotřebu masa, omezit přísun tuků a cholesterolu, drží dietu, chtějí zhubnout nebo pouze chtějí zpestřit svůj jídelníček - zkrátka jíst / žít zdravěji a přitom neměnit své stravovací návyky.

     
   

FABIO PRODUKT spol. s r.o. je rodinná, ryze česká firma, která již dvacátým rokem vyrábí jedlé rostlinné oleje vysoké kvality přímo v srdci Českého ráje. V nabídce firmy je široká škála tradičních rostlinných olejů, řepkových a slunečnicových, převážně z českých surovin. Současně firma vyrábí i oleje fritovací, speciální a ochucené. Jedlé oleje dodává pro potravinářský průmysl a gastronomické provozy. Navíc provozuje i velkoobchod pro pekaře a cukráře s nabídkou základních produktů.

     
 

Společnost hamko cz s.r.o. provozuje v Praze 4, Nuslích malou útulnou kavárnu Náš bar, která se zrodila z radosti a pro pohodlí a veselí hostů na slunném místě s výhledem do parčíku... Setkávají se tu hosté různých věkových skupin, různorodých zájmů, přicházejí si přečíst knížku u sklenky vína, zvou si sem své obchodní partnery na snídani, hrají stolní hry a čekají se svými ratolestmi na tramvaj, před večeří si zajdou na aperitiv, večeří zde, ale prvotně vyhledávají výbornou Naši kávu.

     

 

HEINEKEN je třetí největší pivovarnickou skupinou na světě a evropskou jedničkou mezi výrobci piva. V České republice do společnosti HEINEKEN patří tři pivovary: Starobrno v Brně, Královský pivovar Krušovice a pivovar Velké Březno. Společnost HEINEKEN Česká republika je v současnosti třetím hráčem na domácím trhu s pivem, v exportu se řadí mezi nejdůležitější vývozce. Do portfolia společnosti patří značky Krušovice, Zlatopramen, Starobrno, Březňák, Zlatopramen Radlery, Hostan a regionální značky Dačický a Louny. Piva pravidelně vyhrávají ceny na domácích i zahraničních degustačních soutěžích. 

     
 

ITALAT CZ, s.r.o. je česká firma, která se již od svého vzniku v roce 1996 zabývá výrobou tradičních italských sýrů a specialit. Hlavním cílem firmy bylo od počátku vyrobit a v co nejširším měřítku uvést na český trh výrobky: mozzarella, mascarpone a ricotta v nejvyšší kvalitě a při zachování tradičních italských postupů. Mezi hlavní přednosti mléčných výrobků společnosti Italat patří jejich specifické složení dané především původní italskou recepturou, italskými technologickými postupy, strojním zařízením a ingrediencemi.

     
 

KåKå CZ s.r.o. je dceřiná společnost KåKå Sweden  a patří do skandinávského holdingu Orkla Food Ingredients.  Po řadu let již na trh dodává renomované tradiční značky české kuchyně, jako je řada výrobků Alfa a Stella, Stella extra, ale i další stálice na trhu například Ceres Soft, Omega na smažení a Omega polevy. Společnost si dává za cíl nabídnout zákazníkovi osvědčenou značku výrobku ve správném nutričním vyvážení v oblasti margarinů a vysoký uživatelský komfort v oblasti přípravy pokrmů při smažení a fritování.

     
 

Společnost KALMA, k.s. se již více než 22 let zabývá výrobou chlazených i suchých výrobků racionální výživy, především ze sóji. Společnost vyrábějící zdraví prospěšné potraviny naplňuje myšlenku pronesenou řeckým lékařem již před více než dvěma tisíci lety: "Člověk má jíst to, co potřebuje, ale většinou jí to, co mu chutná. Zdraví si ovšem udrží jen tehdy, jestliže mu chutná to, co potřebuje."

     
 

Společnost LE&CO byla založena v roce 1990 ing. Jiřím Lencem jako rodinný podnik. V průběhu let se začala specializovat na výrobu šunek a masných specialit s cílem zeštíhlit sortiment a dosáhnout tak nejvyšší možné kvality v dané oblasti. Díky této specializaci a stálým investicím do nejmodernějších technologií se zařadila mezi nejvýznamnější výrobce nejen v rámci České republiky. Aby i nadále zvyšovala kredit v očích stálých i nových obchodních partnerů a zákazníků, soustavně se věnujem práci na cílené reklamě a zvyšování úrovně image firmy.

     
 

Český výrobce potravin NOMINAL nabízí 100% přírodní produkty včetně potravin vhodných pro bezlepkovou a diabetickou výživu. Produkty společnosti NOMINAL jsou bezpečným základem zdravé stravy.

     
On Top Trade   Společnost On top trade s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí produktů s vysokou přidanou hodnotou, zaměřených na zdravý životní styl. Monitoruje dění na trhu a snaží se díky inovacím a novým technologií šetrně zpracovávat surovinu a zachovat tak její urozený původ a vysokou kvalitu.
     
 

Racio patří mezi největší a nejznámější české výrobce zdravé výživy. Kromě vlastních pufovaných a extrudovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí (ve standardní i BIO kvalitě) nabízí také tradiční skandinávské knäckebroty a holandské toasty. Se sortimentem více jak 40 druhů výrobků se začíná postupně profilovat jako komplexní dodavatel křupavých chlebů (tzv. crisp breads), který drží krok s moderními trendy ve stravování, pružně reaguje na potřeby trhu a přichází pravidelně s novými výrobky nebo inovacemi. Racio poskytuje své produkty také formou privátních značek.

     
 

Smilde Foods je součástí Royal Smilde – mezinárodního rodinného koncernu, který vznikl již v roce 1863. Jednou z mnoha značek je značka Bebo, kterou představují vynikající a zdravé produkty, určené přesně na míru zákazníkům v oblasti péče a pohostinství. Řada vysoce kvalitních margarínů, nízkotučných margarínů a pomazánek je úzce propojena s vývojem ve foodservice.

     
 

Unilever je jedním z největších světových výrobců potravin. Hlavní misí firmy Unilever je vnášet do života vitalitu. V oblasti výživy a zdraví se firma snaží upozorňovat na zdravotní a výživovou problematiku. Zaměřujeme se na otázky týkající se dětské výživy a stravování celé rodiny, problematiku obezity a kardiovaskulárních onemocnění.

     
 

Pharmind Corporation je společnost nadšenců, kteří se spojili dohromady, aby nabídli našim zákazníkům výrobky, jež si mohou vychutnat kdykoliv s prospěchem pro zdraví.

   

 

 

Mlékárna Pragolaktos, a.s. se specializuje na produkci trvanlivého mléka a smetany vyráběných na špičkových technologiích firem Tetra Pak a SIG Combibloc. V současnosti patří k nejvýznamnějším zpracovatelům mléka v ČR. S využitím nejmodernějších technologií zpracování a balení mléka je zajištěna nejvyšší jakost výrobků a zároveň maximální možná efektivita výroby. Kvalitativní úroveň výroby dokladuje i certifikace dle standardů IFS.

     
 

Společnost AVAS Edible Oils s.r.o., byla založena jako dceřiná společnost firmy AVAS EXPORT-IMPORT spol. s r.o. v roce 2010. Posláním společnosti je dodávat na trh zdravé a bezlepkové potraviny v té nejvyšší kvalitě a současně podpořit  zájem o způsob zdravého stravování.