Opět podzim, hezké počasí vás žene zpět do fitness center, ale už se vám nelíbí představa stejńych cviků, stejných lekcí a stereotypní posilovny? Cvičení nemusí být pouze za trest a nudné. Osobní trenérka z fitness Euforie, Dita Šípková doporučuje novinku s názvem surfset fitness.

Surfset Fitness je metoda inspirovaná surfingem. je kombinací specifických surfových pohybů a tradičního kondičního cvičení za účelem každodenního cvičení na spalování tuků a posílení hlubokého stabilizačního systému svalstva.

Proč by vás mohlo cvičení zaujmout?

Cvičební pomůcka ve tvaru surfového prkna, příjemná muzika připomínající pohodu na pláži, zábavné ale účinné cvičení, díky kterému můžete dosáhnout skvělých výsledků.

Jaké svalové skupiny posiluji především?

Surfset Fitness je balanční cvičení, které může nahradit hodiny bosu, jógy nebo pilates. "Jednou z velkých výhod cvičení na surfset fitness je zaměření na střed těla (core), díky balančním možnostem zapojujete hluboké břišní svalstvo a svaly podél páteře. Na prknech cvičíte naboso, tudíž posílíte nožní klenbu, v dynamické části lekce posílíte velké svalové skupiny jako hýždě, stehna a paže," popisuje trenérka.

Surfset fitness nabízí čtyři základní tréninkové programy:

  • BALANCE - balanční cvičení pro posílení hlubokého stabilizačního systému a zlepšení stability, flexibility a koordinace
  • BUILD – efektivní a velice zábavné posilovaní na RipSURFER X
  • BURN – cvičení zaměřené na rychlé a efektivní spalování tuků, až 900 kalorií za lekci
  • BLEND- je kombinací balančního, posilovacího, spalovacího tréninkového programu s velmi intenzivní kondiční a posilovací zátěží

Pro koho je lekce vhodná?

"Lekce je vhodná pro všechny kteří hledají něco nového, pro lidi kteří chtějí dosáhnot výsledků zábavnou formou.. Pro ženy i muže, kteří preferují funkční trénink nad zvedáním těžkých břemen. Pro mladou i starší generaci," 


Kde ůžete surfset fitness vyzkoušet? Třeba ve fitness centru Euforie na Praze 3