Product placementO výživě 10. 8. 2021 | Vím, co jím a piju

Vytvořte si vlastní rituál zdravého životního stylu

Řada vitamínů, minerálů i vyvážených jídel Wellness by Oriflame je inspirovaná švédskou přírodou a vyvinutá ve spolupráci se špičkovými vědci. Abyste si jednoduše vytvořili vlastní rituál, díky kterému bude vaše tělo dostávat všechny potřebné vitamíny, minerály a další důležité složky, vytvořil Oriflame jednoduchý systém ABC, díky kterému budete mít jistotu, že pokryjete vaši denní potřebu všech důležitých látek.

Se souhlasem ORIFLAME CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

Máme stejný cíl: cítit se dobře a zdravě

Některé dny jsou klidné a některé ani zdaleka ne. Někdy máme čas a připravíme si zeleninu ke každému jídlu a jindy si dáme třeba jen sušenku v poklusu. Nehledě na to, jak náš den vypadá nebo kolik máme času věnovat se sami sobě, máme stejný cíl: cítit se dobře a zdravě.

Všichni ale víme, jak těžké je to pravidelně dodržovat. Mnoho vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek najdeme v běžné stravě, ale někdy je důležité je zařadit do svého jídelníčku i ve formě doplňků stravy. Například většina z nás se nevystavuje slunečním paprskům natolik, abychom produkovali adekvátní množství vitaminu D, nebo nepřijímá dostatečně množství bílkovin.

Se zodpovědným přístupem ke zdravému životnímu stylu chce pomoci značka Oriflame s řadou Wellness by Oriflame, která má nabídnout hodnotnou, vyváženou, ale především snadnou péči o naše tělo a vnitřní prostředí, které často trpí naším „vzrušujícím“ životním stylem.

Vyvážné kombinace vyvinuté švédskými vědci

oriflameŘada vitamínů, minerálů i vyvážených jídel Wellness by Oriflame je inspirovaná švédskou přírodou a vyvinutá ve spolupráci se špičkovými vědci.

Abyste si jednoduše vytvořili vlastní rituál, díky kterému bude vaše tělo dostávat všechny potřebné vitamíny, minerály a další důležité složky, vytvořil Oriflame jednoduchý systém ABC.

Díky ABC budete mít jistotu, že pokryjete vaši denní potřebu všech důležitých látek.

  • A jako Aktivní: Aktivujte své tělesné funkce unikátní kombinací základních mikroživin: vitaminů, minerálů, omegy 3 a astaxanthinu. Tyto doplňky užívejte každý den, abyste vyplnili výživové mezery v každodenní stravě a zvýšili svou imunitu. Najdete je v Balíčku Wellness pro muže i pro ženy.
  • B jako Budování: Vybudujte a podpořte svou fyzickou kondici, sílu, energii a schopnost soustředění pomocí vysoce kvalitních makroživin. Proteiny pomáhají regenerovat tělo a tvořit nové buňky. Vláknina dodává dlouhotrvající energii. Najdete je v Proteinovém prášku a nápojích Natural Balance.
  • C jako Cílená strava: Všichni máme své individuální potřeby a zdravotní cíle. Podle nich můžete svůj denní rituál doplnit další konkrétně zaměřenou výživou, jako jsou proteinové tyčinky, polévky s optimálním obsahem kalorií či NutriComplex pro lepší kvalitu vlasů a nehtů.

Uspěchaný životní styl není důvodem ke kompromisům

Nejzásadnější je denní přísun potřebných živin. Ve speciálním Wellness Pack pro ženy i muže najdete vše potřebné a připravené v malých balíčcích přesně na každý den. Můžete si je s sebou vzít i na cesty nebo do jednoduše do kabelky. Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz

  • Pokud si ráno nestihnete připravit plnohodnotnou snídani, nebo se potřebujete nakopnout svačinou, nápoje Natural Balance vám dodají protein a tolik potřebnou energii. Stačí ho doplnit něčím rychlým, podle vaší chuti, třeba ovocem, jogurtem nebo ovesnou kaší.
  • K rychlému a chutnému obědu můžete zkusit jednu z polévek Natural Balance, které jsou připravené během chvilky a lze je doplnit například žitným chlebem.
  • Pro případ nenadálého shonu během dne je dobré mít v kabelce nebo kanceláři tyčinky Natural Balance. Jsou vynikající vyváženou rychlou svačinkou a pomohou nám přečkat čas na další hlavní jídlo.

logo

Děkujeme partnerům projektu Léto aktivně a zdravě

logo partnerů

Mohlo by vás také zajímat: