O zdraví 17. 1. 2023 | redakce Vím, co jímredakce Vím, co jím

Prožijte s námi dalších 60 dnů aktivně a zdravě!

Dostatečný pohyb, správná výživa a psychická pohoda – to je základ pro zdraví i pro dobrou kondici. Pojďme se společně motivovat a zdolávat výzvy! Mobilní aplikace 60 dnů aktivně a zdravě se vrací s nabitým programem. Tak na nic nečekejte, stáhněte si apku zdarma a připojte se k nám. Startujeme už v pátek 20. ledna!

Stock photo: Dusan Petkovic/Shutterstock.com

Zkoušeli jste někdy změnit svůj životní styl, zbavit se špatných návyků a vybudovat nové? Asi nám dáte za pravdu, že to není vůbec tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vyžaduje to trochu (někdy více) úsilí a motivace, ovšem na konci jsou lákavé výsledky. Cítit se dobře, dostat se do dobré kondice a navíc dobře vypadat, za což dost možná sklidíte i obdiv okolí. A to už za trochu námahy stojí, co říkáte?

Proto jsme pro vás v naší mobilní aplikaci připravili další program 60 dnů aktivně a zdravě, který bude opět nabitý zajímavými výzvami z oblasti sportu, výživy a relaxu, které vás na cestě za změnou budou provázet. A aby ta cesta byla ještě o trochu příjemnější, nezapomněli jsme pochopitelně ani na zajímavé soutěže a odměny.

Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do toho a uvidíte, že i vy máte na to žít zdravě a být v dobré kondici. 80 % úspěchu je začít!

Stáhněte si aplikaci zdarma!

Děkujeme partnerům projektu

Odborným garantem mobilní aplikace 60 dnů aktivně a zdravě je nezisková společnost Vím, co jím a piju.

Partneři projektu jsou:

 

 logo 60 dnů aktivně a zdravě

I malé změny v životním stylu mají vliv na zdraví a lze je zařadit snadno a zábavnou formou.

Mohlo by vás také zajímat: