Product placementO zdraví 12. 3. 2022 | redakce Vím, co jím

Dopřejte svým zubům 2x ročně lázně a budete žasnout!

Pokud vám bude někdo tvrdit, že dentální hygiena je jen kosmetická a zkrášlovací procedura, nevěřte mu! V minulosti se dost zanedbávala, a tak o ní může mít zejména starší generace díky neinformovanosti zkreslené představy.

Stock photo: lenetstan/Shutterstock.com

To, jak pečujete o své zuby má vliv nejenom na délku jejich života, ale i na váš celkový zdravotní stav. Naše ústa jsou velmi úrodnou půdou pro různé bakterie a taková orální infekce může až dvakrát zvýšit pravděpodobnost vzniku infarktu a dokonce třikrát vzniku mozkové mrtvice!

Dopřejte svým zubům lázně v podobě dentální hygieny, výsledek bude stát za to! Každý si ji sice musí platit sám, ale například Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) na ni svým pojištěncům přispívá až 2 000 korun v jednom roce, tak proč si takovou péči nedopřát?

benefity OZPDůležitou součástí profesionální dentální hygieny je i podrobná instruktáž správné techniky čistění chrupu v domácím prostředí. Když si dentální pomůcky zakoupíte u lékaře či v lékárně, můžete si je nechat u OZP proplatit v chytré online aplikaci VITAKARTA, a to až do  výše 10 000 Kč!

A perlička na závěr -  věděli jste, že OZP v letošním roce plánuje přispět na preventivní programy svých klientů nejvyšší částkou ze všech zdravotních pojišťoven v přepočtu na jednoho pojištěnce? Který si vyberete vy?

Moc dlouho nepřemýšlejte - čas máte jen do 31. 3. 2022.  

www.chcidoozp.cz

logo OZP

Zdroj obrázků v textu: Shutterstock.com; OZP

Mohlo by vás také zajímat: