Aktivně a zdravě 

Mobilní aplikace Aktivně a zdravě
Vím, co jím je v tom s vámi už od roku 2018!

Cílem Vím, co jím je podporovat vás ve zdravějším životním stylu, konkrétně v tom, abyste jedli lépe, pohybovali se více a nezapomínali ani na relaxaci. K tomu slouží mimo jiné mobilní aplikace, ve kterých pro vás připravujeme výzvy. S nimi můžete několikrát do roka nastartovat díky speciálním programům zdravější přístup k životu. V minulých letech jste se tak mohli zapojit do projektů Aktivně a zdravě, Léto aktivně a zdravě, Do formy nebo 60 dnů aktivně a zdravě.

Najděte si čas pro sebe

Vždy se najde důvod, proč NEzačít. S mobilními aplikacemi Aktivně a zdravě budete mít důvod, proč ZAČÍT. Zpravidla dvouměsíční programy pro vás připravujeme několikrát do roka. Sledujte naše sociální sítě a budete o jejich spuštění vědět jako první.

Chybí vám motivace? Poradíme, jak na to!

Nabízíme vám pomocnou ruku v podobě mobilních aplikací, ve kterých najdete každý den novou výzvu týkající se pohybu, jídelníčku nebo celkového zdraví. Těšit se můžete také na články, praktické tipy, recepty a soutěže o ceny.

Mobilní aplikace vás bude inspirovat a stane se vaším rádcem do kapsy. Pomůže vám začít se zdravějším životním stylem a udržet se fit a v dobré psychické a fyzické kondici. Motivaci vytrvat pak podpoří ostatní, kteří se do výzvy zapojí spolu s vámi a s nimiž můžete své úspěchy sdílet. Najděte si čas na sebe. Bez výmluv a kompromisů.

Aktivně a zdravě

Pro koho je mobilní aplikace určená?

Aplikace je určená pro každého, kdo chce žít zdravěji, ale neví jak začít nebo v tom nechce být sám. Pokles motivace je to, na co mnoho z nás při snaze o změnu životního stylu naráží. Díky mobilní aplikaci Aktivně a zdravě získáte zábavného partnera, který bude po celou dobu s vámi. A nejen jednoho. Naše mobilní aplikace mají tisíce stažení a ve své snaze tak nebudete sami. Ať už jste kdekoliv.

Jak je možné, že jsou mobilní aplikace tak úspěšné?

Díky zapojení do výzev získáte možnost napsat do skupiny, jak se vám daří výzvu plnit a sdílet své úspěchy. A i když pochvala a reakce od ostatních členů není hlavní motivací, určitě potěší a posílí rozhodnutí v aktivitách vytrvat. V rámci mobilní aplikace navíc můžete za plnění výzev získat nejen virtuální body a medaile. Odměníme vás také formou soutěží a možností využít zvýhodněné nabídky u našich partnerů. Těšit se můžete i na praktické tipy, články a recepty.

Aplikace Aktivně a zdravě není novinkou. Je s námi už od roku 2018. V roce 2019 jsme za ni získali cenu Top Rated v soutěži Zlatý středník. Fanoušky byla tehdy první verze mobilní aplikace hodnocena známkou 4,5 a v průběhu 8 měsíců si ji stáhlo 51 tisíc lidí. 

Proč to děláme?

Naší ambicí není vydělávat ani dosahovat jiných výhod pro sebe. Mobilní aplikaci pro vás připravujeme zdarma. Prostě chceme přispět pozitivní motivací k tomu, aby se nám všem žilo lépe.

Aktivně a zdravě