alber  

Společnost Ahold vstoupila na český trh v roce 1990. V současné době provozuje síť více než 280 supermarketů a hypermarketů Albert po celé České republice. Hlavní strategie společnosti staví na nabídce skvělých potravin, nízkých cenách, úspoře peněz, a to vše každý den. Albert přichází se sloganem: Jsme tu pro Vás. Touto jednoduchou větou chce svým zákazníkům sdělit, že se snaží plnit jejich potřeby a přání a chce se stát součástí jejich života.

     
avas           

Společnost AVAS Edible Oils s.r.o., byla založena jako dceřiná společnost firmy AVAS EXPORT-IMPORT spol. s r.o. v roce 2010. Posláním společnosti je dodávat na trh zdravé a bezlepkové potraviny v té nejvyšší kvalitě a současně podpořit  zájem o způsob zdravého stravování.

     
Logo Chodura  

Beskydské uzeniny a.s., sídlí v podhůří Beskyd ve Frýdku-Místku a zaujímají významné místo mezi středně velkými výrobci masných výrobků v ČR.

Beskydské uzeniny, jejichž tradice sahá až do roku 1919, jsou hrdým vlastníkem značky Chodura. Značka Chodura je známá širokou nabídkou produktů, je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Zákazníky jsou vyhledávané zejména šunky nejvyšší jakosti, vynikající párečky a kvalitní uzená masa.

     
 

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995.

     
 

BONAVITA, spol. s r.o. je 100% česká společnost, která působí na trhu od roku 1991. Bonavita začala během svých počátků dovážet a následně vyrábět sójové proteiny (tzv. „sójové maso“). Pod touto značkou v současné době vyrábí a prodává (kromě sójových proteinů) snídaňové cereálie, müsli, cereální tyčinky, ovesné kaše, pufované chlebíčky, trvanlivé pekařské výrobky. Bonavita patří v segmentu snídaňových cereálií mezi 3 největší výrobce v Česku.

     
 

Společnost Emco patří mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Byla založena v roce 1990 panem Zdeňkem Jahodou. Emco se soustřeďuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních potravinářských výrobků odpovídajících zdravému životnímu stylu. Jedná se zejména o křupavé a sypané müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a cereální výrobky pro děti. Dlouhodobě dominantní postavení si Emco udržuje zejména v segmentu müsli s tržním podílem 53 %.

     
 

Firma EUROBI, s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem jedinečného potravinářského výrobku zdravé výživy Robi. Jedná se o speciálně připravenou směs rostlinných bílkovin, která se podílem bílkovin, konzistencí, vzhledem a chutí vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského. Je určeno všem, kteří chtějí nebo musí snížit spotřebu masa, omezit přísun tuků a cholesterolu, drží dietu, chtějí zhubnout nebo pouze chtějí zpestřit svůj jídelníček - zkrátka jíst / žít zdravěji a přitom neměnit své stravovací návyky.

     
 

Společnost Hamko cz s.r.o. provozuje v Praze 4, Nuslích malou útulnou kavárnu Náš bar, která se zrodila z radosti a pro pohodlí a veselí hostů na slunném místě s výhledem do parčíku... Setkávají se tu hosté různých věkových skupin, různorodých zájmů, přicházejí si přečíst knížku u sklenky vína, zvou si sem své obchodní partnery na snídani, hrají stolní hry a čekají se svými ratolestmi na tramvaj, před večeří si zajdou na aperitiv, večeří zde, ale prvotně vyhledávají výbornou Naši kávu.

     
 

ITALAT CZ, s.r.o. je česká firma, která se již od svého vzniku v roce 1996 zabývá výrobou tradičních italských sýrů a specialit. Hlavním cílem firmy bylo od počátku vyrobit a v co nejširším měřítku uvést na český trh výrobky: mozzarella, mascarpone a ricotta v nejvyšší kvalitě a při zachování tradičních italských postupů. Mezi hlavní přednosti mléčných výrobků společnosti Italat patří jejich specifické složení dané především původní italskou recepturou, italskými technologickými postupy, strojním zařízením a ingrediencemi.

 Logo   Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. je tradiční výrobce uzenin s více než 90letou historií. Srdce společnosti leží v čistém prostředí Českomoravské vrchoviny, v Krahulčí u Telče, kde pro výrobu trvanlivých salámů využívají klimatické podmínky, přírodní sušárny, ale i moderní technologie. Masné výrobky od společnosti Krahulík si za dobu svojí existence našli své místo na stolech mnoha domácností. Velmi oblíbené jsou krájené salámy s typickým dravcem na obalu, ale také fermentované klobásy, grilovací sortiment či tlačenky, jelítka a jaternice.
     
 

Společnost KALMA, k.s. se již více než 22 let zabývá výrobou chlazených i suchých výrobků racionální výživy, především ze sóji. Společnost vyrábějící zdraví prospěšné potraviny naplňuje myšlenku pronesenou řeckým lékařem již před více než dvěma tisíci lety: "Člověk má jíst to, co potřebuje, ale většinou jí to, co mu chutná. Zdraví si ovšem udrží jen tehdy, jestliže mu chutná to, co potřebuje."

     
 

Společnost LE&CO byla založena v roce 1990 ing. Jiřím Lencem jako rodinný podnik. V průběhu let se začala specializovat na výrobu šunek a masných specialit s cílem zeštíhlit sortiment a dosáhnout tak nejvyšší možné kvality v dané oblasti. Díky této specializaci a stálým investicím do nejmodernějších technologií se zařadila mezi nejvýznamnější výrobce nejen v rámci České republiky. Aby i nadále zvyšovala kredit v očích stálých i nových obchodních partnerů a zákazníků, soustavně se věnujem práci na cílené reklamě a zvyšování úrovně image firmy.

     
On Top Trade   Společnost On top trade s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí produktů s vysokou přidanou hodnotou, zaměřených na zdravý životní styl. Monitoruje dění na trhu a snaží se díky inovacím a novým technologií šetrně zpracovávat surovinu a zachovat tak její urozený původ a vysokou kvalitu.
     
podravka  

Společnost Podravka - Lagris a.s. je jednou z předních potravinářských společností ve střední, východní a jihovýchodní Evropě s působností ve více než šedesáti zemích světa pěti kontinentů, v České republice působí od roku 1997. V roce 2002 se součástí skupiny Podravka stala také rodinná společnost Lagris. Portfolio výrobků značek Podravka a Lagris je velmi široké. Pod značkou Podravka najdeme nejen přísadu do jídel, která se stala synonymem pro všechny výrobky této kategorie, ale také například čistě zeleninové produkty typu Ajvar či výrobky z rajčat. 

 lagris   Typickými zástupci Lagris výrobků jsou pak rýže a luštěniny různých druhů. Společnost Podravka dbá na vysokou kvalitou svých výrobků a snaží se co nejvíce naslouchat potřebám zákazníků.
     
 

Mlékárna Pragolaktos, a.s. se specializuje na produkci trvanlivého mléka a smetany vyráběných na špičkových technologiích firem Tetra Pak a SIG Combibloc. V současnosti patří k nejvýznamnějším zpracovatelům mléka v ČR. S využitím nejmodernějších technologií zpracování a balení mléka je zajištěna nejvyšší jakost výrobků a zároveň maximální možná efektivita výroby. Kvalitativní úroveň výroby dokladuje i certifikace dle standardů IFS.

 

Racio patří mezi největší a nejznámější české výrobce zdravé výživy. Kromě vlastních pufovaných a extrudovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí (ve standardní i BIO kvalitě) nabízí také tradiční skandinávské knäckebroty a holandské toasty. Se sortimentem více jak 40 druhů výrobků se začíná postupně profilovat jako komplexní dodavatel křupavých chlebů (tzv. crisp breads), který drží krok s moderními trendy ve stravování, pružně reaguje na potřeby trhu a přichází pravidelně s novými výrobky nebo inovacemi. Racio poskytuje své produkty také formou privátních značek.

     
šmakoun   Společnost Adler Wellness Produkte (Adler) Praha je držitelem Patentu na přípravu a užití proteinové potraviny Šmakoun. Organizuje vývoj, výrobu, prodej  a podporu  prodeje „výrobků Šmakoun“ (ochucené plátky a štíhlé nudle) a „potravin se Šmakounem“ (masné výrobky, sladký krém). Společnost je do projektu Vím, co jím a piju zapojena prostřednictvím certifikovaných receptur se Šmakounem.
     
Upfield ČR, spol. s r.o.  

Upfield je celosvětovým lídrem v oblasti výživy založené na rostlinném základě. V portfoliu společnosti jsou ikonické značky s dlouholetou historií, kterým lidé po generace důvěřují. Patří sem například Flora, Rama, Hera, ProActiv, Country Crock nebo I Can’t Believe it’s not Butter.

Cílem společnosti je přinášet vysoce kvalitní a výživné potraviny rostlinného původu, které mají nejen výbornou chuť, ale zároveň mají pozitivní dopad na životní prostředí a celou planetu. Značky a produkty nesou a respektují hluboce zakořeněnou hodnotu dlouhodobé udržitelnosti a etiky, která pro společnost Upfield zůstává hlavním cílem a pilířem při plnění svých dlouhodobých záměrů.

     
 

Unilever je jedním z největších světových výrobců potravin. Hlavní misí firmy Unilever je vnášet do života vitalitu. V oblasti výživy a zdraví se firma snaží upozorňovat na zdravotní a výživovou problematiku. Zaměřujeme se na otázky týkající se dětské výživy a stravování celé rodiny, problematiku obezity a kardiovaskulárních onemocnění.