Product placementO výživě 29. 7. 2021 | Vím, co jím a piju

Vyzkoušejte chutné a praktické Racio Knäck Snack

Racio Knäck Snack je ideální svačinka, kterou máte vždy po ruce. Tyto praktické kousky se hodí k salátům, k polévkám, nebo mohou nahradit tradiční pečivo či krekry. Prozradíme vám i recept na výbornou pomazánku, se kterou vykouzlíte jednohubky, které budete milovat.

Se souhlasem Racio, s.r.o.

Již od roku 1990

Oblíbená česká značka Racio působí v oblasti zdravé výživy už od roku 1990. 

Všechny výrobky mají jednoduché složení bez zbytečných příměsí, a tak se nemusíte dlouze rozhodovat, zda si je můžete dopřát.

  • Doslova každý výrobek je stvořen proto, aby jeho konzumace přispěla k harmonickému životnímu stylu a pohodě. 

Vyzkoušejte všechny 3 druny Racio Knäck Snack

Ve vínovém obalu najdete Racio Knäck Snack s červenou řepou. Ta byla již v minulosti považována za elixír mládí. Je bohatá na vitamíny a minerály a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a další funkce těla. Vínové čtverečky mají překvapivě jemnou chuť, kterou skvěle doplní třeba čerstvý sýr.

Modrý obal ukrývá Racio Knäck Snack s kmínem. Kmín je jedním z nejstarších koření vůbec a má výraznou kořenitou chuť a vůni. Oblíbený je zejména pro své prospěšné účinky na zažívání, jelikož pomáhá při trávení a působí proti nadýmání.

Racio Knäck Snack v zeleném kabátku obsahuje černuchu, neboli kmín černý. Ta je oblíbená zejména v tradiční medicíně, protože obsahuje mastné kyseliny a vzácné oleje. Černucha má antibakteriální, antimykotické a antiseptické účinky, podporuje imunitu, posiluje játra a žaludek a zrychluje metabolismus.

Praktické ekologické balení

Křupavé kousky Knäck Snack jsou v praktickém balení.

  • Společnost Racio jde s dobou, a proto v roce 2021 představila nové ekologičtější balení v sáčku. Díky tomuto kroku zredukovala více než 20 % využitého plastu na každém balení.

Tip na jednohubky

Křupavý knäck snack je pro přípravu jednohubek perfektní. Můžete si na něm pochutnat třeba se snadnou veganskou pomazánkou – doporučujeme namazat, nebo podávat jako dip a Knäck Snack namáčet.

  • Budete potřebovat: 1 balení tofu natural, 1/2 hrnku kešu ořechů namočených přes noc, 2 lžíce citrónové šťávy, 2 lžíce lahůdkové droždí, 3 lžíce vody, 1 lžička soli, 1 lžička cukru, 1 lžíce jablečného octa
  • Jak na to? Postup je velice snadný. Všechny ingredience dejte do mixéru a rozmixujte na hladkou pomazánku. Před konzumací uchovejte v lednici.

Už na ně máte chuť?

  • Všechny druhy Racio Knäck Snack seženete v kamenných obchodech i online prodejnách s potravinami. Věříme, že si je zamilujete! www.racio.cz

logo 

Děkujeme partnerům projektu Léto aktivně a zdravě Partneři projektu Léto aktivně a zdravě

 

 

Mohlo by vás také zajímat: